Wolne terminy!!


UWAGA !!!
Dysponujemy jeszcze wolnymi terminami w 2017 roku,
UWAGA !!!
W terminach od marca do konca kwietnia oraz od pazdziernika do konca roku - rabaty
Jesli chcieliby Państwo sprawdzić nasza dostepnosć - prosimy o kontakt: +48 601 701 605 lub +48 799 355 812

SKŁAD ZESPOŁU

Dariusz Barwiński (Gościnnie)

darek założyciel i głównodowodzący kapeli, manager.

brał udział w wielu projektach muzyczno-artystycznych (m.in. udział w nagraniu dwu płyt CD – jako gitarzysta i „tekściarz" dla Snake's Music i Polygram, udział w kontrakcie muzycznym na amerykańskim statku w składzie jazzowym (m.in z muzykami z teatru Buffo)-rok 2005, oraz kontraktów muzycznych w Dubaju, kilka audycji radiowych i TV, udział w zespole śpiewaków znanym dziś pod nazwą „Camerata Silesia", założyciel, pomysłodawca i autor edukacyjnych przedstawień teatralno-muzycznych dla dzieci szkół podstawowych, i inne), absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (klasa gitary klasycznej) oraz Uniwersytetu Śląskiego (wydział techniki). Ekspert muzyczny portalu ślubnego ABC ślubu, organizator muzycznych kontraktów zagranicznych (głównie Emiraty Arabskie).

Agnieszka

aga2główny wokal zespołu

młoda, nieprzeciętnie utalentowana wokalistka z "feelingiem", uczestniczka "BITWY NA GŁOSY" w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy, współpracuje z wieloma projektami muzycznymi, urodziła się ze śpiewem na ustach ;) w rodzinie przesiąkniętej muzyką, charyzmatyczna, energiczna, wesoła, sympatyczny duszek kapelki ;). Swoja pierwszą płyte nagrała w 2012 r. Ostatnio nawiązała współpracę z wytwórnią Universal Music Polska, zaśpiewała też swój autorski utwór na debiutach w Opolu 2017

Artur

arturgitara,wokal,prowadzenie

pasjonat gitary, współpracował z wieloma składami i muzykami, ogromne doświadczenie i pełny profesjonalizm, realizator studyjny, aranżer, świetny wokalista.

ASIA

Asia 1msaksofon, wokal

młoda, świetna, doświadczona saksofonistka, udział w wielu kapelach, projektach, saksofon to jej pasja w związku z czym gra w różnych stylach (takze klasycznie - co zresztą wyniosła ze szkoły muzycznej), na scenie razem z Sarą stanowią udany temperamentny "rozrusznik nastroju" (to takie wisienki na naszym "kapelowym ciasteczku" ;)).

Michał

michalinstrumenty klawiszowe, wokal, prowadzenie

młody, wiecznie uśmiechniety, bardzo utalentowany, udział w kilku projektach muzycznych, w kilku zespołach, świetny wokalista, klawiszowiec i prowadzący, wszechstronny i uniwersalny muzyk.

 

TOMEK

Tom 1minstrumenty perkusyjne, zestaw

zdolny, młody muzyk, udział w wielu składach i zespołach, zapraszany do współpracy z big-bandami, składami jazzowymi, w teatrach muzycznych, nauczyciel gry na perkusji.

ślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa kraków Ślub - oprawa muzyczna - ślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa krakówślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa kraków tanio profesjonalny