Wolne terminy!!


UWAGA !!!
Dysponujemy jeszcze wolnymi terminami w 2015 roku,
UWAGA !!!
W terminach od marca do konca kwietnia oraz od pazdziernika do konca roku - rabaty
Jesli chcieliby Państwo sprawdzić nasza dostepnosć - prosimy o kontakt: +48 601 701 605

SKŁAD ZESPOŁU

Dariusz Barwiński (Gościnnie)

d21 założyciel i głównodowodzący kapeli, manager, gitara elektryczna, akustyczna, klasyczna, wokal, kompozycje, teksty, prowadzenie.

brał udział w wielu projektach muzyczno-artystycznych (m.in. udział w nagraniu dwu płyt CD – jako gitarzysta i „tekściarz" dla Snake's Music i Polygram, udział w kontrakcie muzycznym na amerykańskim statku w składzie jazzowym (m.in z muzykami z teatru Buffo)-rok 2005, oraz kontraktów muzycznych w Dubaju, kilka audycji radiowych i TV, udział w zespole śpiewaków znanym dziś pod nazwą „Camerata Silesia", założyciel, pomysłodawca i autor edukacyjnych przedstawień teatralno-muzycznych dla dzieci szkół podstawowych, i inne), absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (klasa gitary klasycznej) oraz Uniwersytetu Śląskiego (wydział techniki). Ekspert muzyczny portalu ślubnego ABC ślubu, organizator muzycznych kontraktów zagranicznych (głównie Emiraty Arabskie).

SARA

sarakgłówny wokal zespołu

młoda, nieprzeciętnie utalentowana wokalistka z potężnym głosem i "feelingiem", uczestniczka "BITWY NA GŁOSY" w zwycięskiej grupie Piotra Kupichy, współpracuje z wieloma dyskotekami w zakresie "life-act performance", urodziła się ze śpiewem na ustach ;) w rodzinie przesiąkniętej muzyką, charyzmatyczna, energiczna, wesoła, sympatyczny duszek kapelki ;)

Krzyś

Krzych 1mgitara,wokal,prowadzenie

pasjonat gitary, współpracował z wieloma składami i muzykami, ogromne doświadczenie i pełny profesjonalizm, realizator studyjny, aranżer, muzyk sesyjny, wokalista, każda słaba gitara w jego rękach zamienia się w model z najwyższej półki, no więc co jesli dopowiedzieć, że na domiar tego - używa instrumentu z najwyższej półki... ??

ASIA

Asia 1msaksofon, wokal

młoda, świetna, doświadczona saksofonistka, udział w wielu kapelach, projektach, saksofon to jej pasja w związku z czym gra w różnych stylach (takze klasycznie - co zresztą wyniosła ze szkoły muzycznej), na scenie razem z Sarą stanowią udany temperamentny "rozrusznik nastroju" (to takie wisienki na naszym "kapelowym ciasteczku" ;)).

ROBERT

Rob 2minstrumenty klawiszowe, wokal, współprowadzenie

młody, wiecznie uśmiechniety, bardzo utalentowany, nauczyciel fortepianu, udział w kilku projektach muzycznych, w kilku zespołach, posiada m.in przeszkolenie w tematyce liturgicznej oprawy muzycznej w kościele (czynny organista), absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu

 

TOMEK

Tom 1minstrumenty perkusyjne, zestaw

zdolny, młody muzyk, udział w wielu składach i zespołach, zapraszany do współpracy z big-bandami, składami jazzowymi, w teatrach muzycznych, nauczyciel gry na perkusji.

ślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa kraków Ślub - oprawa muzyczna - ślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa krakówślub, wesele, kościół zespół najlepszy super zabawa weselny śląsk warszawa kraków tanio profesjonalny